MefModlica   -> MefModlica (LMS)  

MefModlica - 500 000 dolazaka!
autor: Prof. dr. Milan Taradi - 8. 09. 2008. 10:04 PM
  Web.mefS veseljem i posebnim zadovoljstvom objavljujem da smo dostigli 500 000 ulazaka u MefModlu! Od vremena prvog postavljanja, 2002. kad sam jedini u Hrvatskoj entuzijastički instalirao Moodle na poslužitelj Web.mef u svojoj sobi, pa do danas sakupilo se više od 930 korisnika koji su došli više od 500 000 puta u oko 25 predmeta, odnosno tečajeva. Mislim da te brojke dovoljno pokazuju da smo početne korake u e-obrazovanju napravili vrlo rano, ali sada napredujemo sporije. Osnovni je problem mlaka, uglavnom verbalna podrška Uprave, izostanak čvršće podrške kolega nastavnika, te kočenje od strane Informatičkog odjela. Saznajem da Povjerenstvo za e-obrazovanje (iz kojeg su me, bez meni poznatog razloga isključili) priprema neku novu, paralelnu instalaciju Moodle. Ponudio sam besplatno i entuzijastički svoje znanje i slobodno vrijeme da pomognem u instalaciji i konfiguraciji nove MefModle za sve katedre na novom jakom poslužitelju, ali su to šutke odbili i krenuli u kopiranje! 
No, usprkos poteškoća mi idemo dalje! I brojka od pola milijuna dolazaka je dokaz da smo korisni i na pravom putu. Zato čestitam našim studentima koji se kao "digitalna generacije" prepoznali vrijednost ovog dodatnog načina komunikacije, učenja i informiranja! 
Studenti daju smisao postojanju MefModlice!
Izvod iz logova

Vi NISTE logirani. (Login)

uredništvo | mtaradi@web.mef.hr | statistika
Copyright & 2002-2014. Sva prava pridržana.